mlaco.sk
Bicyklista na tento deň: Otec
Otec
Chceš dostávať novinky z tejto stránky priamo na svoj e-mail? Stačí zadať adresu:Náhodný vtip:
V lietadle: Cestujúci zavolá na letušku: Rybička, poď sem!
Letuška príde k nemu, obslúži ho a odide naspäť do kabíny, kde rozmýšľa: On mi povedal, že som rybička. Ale rybička je aj kapor aj šťuka. Šťuka má veľke zuby. Ale zuby má aj kôn aj pes. Pes môže byť aj suka. Suka veľa jebe...
Sakra, on mi povedal, Ĺľe som kurva!

ďalší vtip

Vyber si kategóriu:
vseobecné, blondínky, počítače, sexuálne, ženy, škola, alkohol, hlody, múdrosti, zaujímavosti, všetky
Dnes je piatok, 19. augusta 2022.  Meniny má LĂ˝dia

Web stránky z dielne mlaco.skprofesionálne

FLP

FLP
10 - 12/2002

Elektronický obchod pre spoločnosť Flp-Intercont, ktorá predáva produkty na báze Aloe-vera. Systém je založený na PHP+MySQL a PHPlib. Grafiku robil môj brat. Obchod má premyslený systém používateľov: pred nákupom je potrebné sa zaregistrovať. Nakupujúcemu je automaticky priradené nákupné číslo. Obchodník môže zákazníka po dohode upgradovať na "spolupracovníka", ktorý má iný spôsob prihlásenia, viac produktov a lepšie ceny. Databáza je budovaná s ohľadom na viac jazykových mutácií v budúcnosti. V admin zóne obchodník mení kurz eura, spravuje zákazníkov, objednávky a produkty, prezerá si prehľady, updatuje internetové linky a rozposiela marketingové e-maily rôznym typom zákazníkov.

FLP-IntercontIntermedial
12/00 - 02/2001

Išlo o kompletné prerobenie pôvodných stránok cestovnej kancelárie.
Texty, obrázky, mapky a logá boli dodané, ostatná práca bola na mne. Išlo o veľký projekt, so značným počtom najmä chorvátskych turistických oblastí, stredísk a destinácií. Tento problém som riešil bez použitia databáz - vytvorením hierarchickej dátovej štruktúry. Na základe nej sa generujú rôzne zoznamy a menu, linky na stránky tej istej úrovne, na vygenerovanie vyplnenej prihlášky a podobne. Texty sa čítajú z externých súborov.
Na hlavnej stránke je zvýraznená malá uputávka na aktuálne akcie, na bočnej lište sa posúva text s akciami. Oba prvky sú pre cestovku editovateľné cez web rozhranie.
V hornej lište sa s určenou prioritou obmieňajú prúžkové bannery, tiež mojej produkcie.

CK INTERMEDIAL®sack

sack
12/00 - 02/2001

Stránka pre Slovenskú Asociáciu Cestovných Kancelárií obsahuje okrem informácií o svojej činnosti predovšetkým databázu svojich členov. V databáze možno listovať v stručnom výpise, alebo si pozrieť detailné informácie o jednotlivých členoch. Asociácia si môže cez web rozhranie MySQL databázu editovať - meniť údaje, pridávať členov a mazať členov. Pri každom členovi sa eviduje vyše 50 atribútov, na základe ktorých ich možno vyhľadávať - toto je jeden z hlavných účelov stránky. Členovia môžu po zadaní hesla vstupovať do zóny pre členov, kam Asociácie môže umiestňovať súbory.

Stránka bola na 80% hotová, ale nakoniec nedokončená. SACK nedodržala pôvodnú (ústnu) dohodu.

SACKdofo

dofo
04/04/2000

Išlo len o taký malý návrh z vlastnej iniciatívy pre môj obľúbený časopis, ktorý mal svojho času dosť biedne stránky.

Domino FórumTRIFIT
04/2000

Práca na stránke bola ukončená, hoci ešte nebolo všetko úplne hotové. Zo strany firmy nebol záujem niektoré veci dotiahnuť do konca.

Trifit s.r.o.03/2000     Dizajn pre túto stránku som obkukal z firemného katalógu. Ide o stavebnú firmu.
peri1
  peri2
PERI s.r.o.11/1999     
dclean
  VETEX
Dve záležitosti cez firmu PSG, ktoré nakoniec ostali nedokončené.Aston ITM

MiniMenu
04/1999

Išlo o vôbec prvé dva projekty, ktoré mi priniesli nejaké peniaze. V práci so stránkami som sa začínal cítiť trošku zbehlejšie, tak som reagoval na inzerát firmy Aston ITM.
Išlo o firemnú stránku a stránku nejakého ich projektu. Od chlapíkov som dostal na papieri vytlačený dizajn stránky a na diskete obrázky, ktoré sa na stránke použijú. Toto bola moja prvotina. Medzičasom má firma stránku novú, čo sa stalo s projektom Minimenu, mi nie je známe.


Aston ITMwww.mlaco.sk  ·  © Marek Laco 1998-2022  ·  mlaco@mlaco.sk