mlaco.sk
Bicyklista na tento deň: Majo
Majo
Chceš dostáva novinky z tejto stránky priamo na svoj e-mail? Stačí zada adresu:Náhodný vtip:
Na výletnej lodi predvádza kúzelník svoje kúzla. Kedže každý týždeň sú iný návštevníci, predvádza stále to isté. Lenže kapitánov papagáj stále prezrádza, ako kúzelník podvádza. Raz sa loď potopí, a na jednej doske ostane len papagáj a kúzelník. Prvý deň pozerajú na seba nevraživo, druhý deň tak isto a na tretí to už papagáj nevydrží a pýta sa:
- Dobre, vzdávam sa, tak kde si dal tú loď.

ďalší vtip

Vyber si kategóriu:
vseobecné, blondínky, počítače, sexuálne, ženy, škola, alkohol, hlody, múdrosti, zaujímavosti, všetky
Dnes je sobota, 22. januára 2022.  Meniny má Zora

Web stránky z dielne mlaco.skprofesionálne

FLP

FLP
10 - 12/2002

Elektronický obchod pre spoločnos Flp-Intercont, ktorá predáva produkty na báze Aloe-vera. Systém je založený na PHP+MySQL a PHPlib. Grafiku robil môj brat. Obchod má premyslený systém používatežov: pred nákupom je potrebné sa zaregistrova. Nakupujúcemu je automaticky priradené nákupné číslo. Obchodník môže zákazníka po dohode upgradova na "spolupracovníka", ktorý má iný spôsob prihlásenia, viac produktov a lepšie ceny. Databáza je budovaná s ohžadom na viac jazykových mutácií v budúcnosti. V admin zóne obchodník mení kurz eura, spravuje zákazníkov, objednávky a produkty, prezerá si prehžady, updatuje internetové linky a rozposiela marketingové e-maily rôznym typom zákazníkov.

FLP-IntercontIntermedial
12/00 - 02/2001

Išlo o kompletné prerobenie pôvodných stránok cestovnej kancelárie.
Texty, obrázky, mapky a logá boli dodané, ostatná práca bola na mne. Išlo o vežký projekt, so značným počtom najmä chorvátskych turistických oblastí, stredísk a destinácií. Tento problém som riešil bez použitia databáz - vytvorením hierarchickej dátovej štruktúry. Na základe nej sa generujú rôzne zoznamy a menu, linky na stránky tej istej úrovne, na vygenerovanie vyplnenej prihlášky a podobne. Texty sa čítajú z externých súborov.
Na hlavnej stránke je zvýraznená malá uputávka na aktuálne akcie, na bočnej lište sa posúva text s akciami. Oba prvky sú pre cestovku editovatežné cez web rozhranie.
V hornej lište sa s určenou prioritou obmieňajú prúžkové bannery, tiež mojej produkcie.

CK INTERMEDIAL®sack

sack
12/00 - 02/2001

Stránka pre Slovenskú Asociáciu Cestovných Kancelárií obsahuje okrem informácií o svojej činnosti predovšetkým databázu svojich členov. V databáze možno listova v stručnom výpise, alebo si pozrie detailné informácie o jednotlivých členoch. Asociácia si môže cez web rozhranie MySQL databázu editova - meni údaje, pridáva členov a maza členov. Pri každom členovi sa eviduje vyše 50 atribútov, na základe ktorých ich možno vyhžadáva - toto je jeden z hlavných účelov stránky. Členovia môžu po zadaní hesla vstupova do zóny pre členov, kam Asociácie môže umiestňova súbory.

Stránka bola na 80% hotová, ale nakoniec nedokončená. SACK nedodržala pôvodnú (ústnu) dohodu.

SACKdofo

dofo
04/04/2000

Išlo len o taký malý návrh z vlastnej iniciatívy pre môj obžúbený časopis, ktorý mal svojho času dos biedne stránky.

Domino FórumTRIFIT
04/2000

Práca na stránke bola ukončená, hoci ešte nebolo všetko úplne hotové. Zo strany firmy nebol záujem niektoré veci dotiahnu do konca.

Trifit s.r.o.03/2000     Dizajn pre túto stránku som obkukal z firemného katalógu. Ide o stavebnú firmu.
peri1
  peri2
PERI s.r.o.11/1999     
dclean
  VETEX
Dve záležitosti cez firmu PSG, ktoré nakoniec ostali nedokončené.Aston ITM

MiniMenu
04/1999

Išlo o vôbec prvé dva projekty, ktoré mi priniesli nejaké peniaze. V práci so stránkami som sa začínal cíti trošku zbehlejšie, tak som reagoval na inzerát firmy Aston ITM.
Išlo o firemnú stránku a stránku nejakého ich projektu. Od chlapíkov som dostal na papieri vytlačený dizajn stránky a na diskete obrázky, ktoré sa na stránke použijú. Toto bola moja prvotina. Medzičasom má firma stránku novú, čo sa stalo s projektom Minimenu, mi nie je známe.


Aston ITMwww.mlaco.sk  ˇ  © Marek Laco 1998-2022  ˇ  mlaco@mlaco.sk