mlaco.sk
Bicyklista na tento deň: Majo
Majo
Chceš dostávať novinky z tejto stránky priamo na svoj e-mail? Stačí zadať adresu:Náhodný vtip:
Dvaja študenti na intráku fantazírujú:
- ÄŚo keby sme zaÄŤali chovaĹĄ prasa?
- Ti šibe? A čo ten smrad a špina?
- Však si zvykne.

ďalší vtip

Vyber si kategóriu:
vseobecné, blondínky, počítače, sexuálne, ženy, škola, alkohol, hlody, múdrosti, zaujímavosti, všetkyFly!Dnes je piatok, 8. decembra 2023.  Meniny má MarĂ­na


Zóna (nielen) pre kamarátov


  • Odoberanie Noviniek a Aktualít na mail
    Tu sa môžete prihlásiť na odoberanie mailov zo stránky www.mlaco.sk. Môžete dostávať Novinky čo je nového na týchto stránkach, alebo Aktuality od Mareka teda rôzne informácie, hlavne pre mojich kamarátov.

CD USA98
(klikni pre väčší obrázok obalu CDčka)

Za cenu 99,- Sk môžeš získať CDčko s cestopisom USA98, Na CD nájdete to čo na internete plus obrázky plnej kvality. Napíšte na usa98@mlaco.sk Cestopis sa dá tiež stiahnuť z internetu.
CD si môžete tiež požičať a skopírovať od nasledovných šťastných vlastníkov (CD obsahuje aj stránky Našich cykloturistických výletov):
#01 my doma # rod. Šályová (Brehy, Nová Baňa) # Lukáš Kicko # Peter Majoroš # Tibor Duda # Kika Aschenbrennerová # Daniela Sotáková (Praha / Trebišov) # Vlado Zuberec # Adrián Sivák # Mišo Krmenčík #11 Martina Majsniarová (Žarnovica) #12 Peter Gemeiner #13 Marek Piváček #14 Mirka Kalichová (Hustopeče /n Bečvou, ČR) #15 Renáta (Stupava) #16 Eva Krempaská (Poprad) #17 Martin Ballon (Bernolákovo)


Trubadúr
Osobným kamarátom poskytnem vlastnoručný program slúžiaci na odosielanie SMS sprav cez internet. Offline si napíšete správy, potom sa pripojíte a naraz ich odošlete. Zatial program s úspechom používam ja s bratom a sme spokojní :)

Používatelia:
  - Vlado Snížek
  - Lukáš Kicko
  - Jano Kadera
  - Gemo
  - (no tak poďme...! :-)

Vyhody: * SMSky pisete pohodlne na klavesnici OFF-line, * prijemcov (viacerych naraz) volite z adressbooku * a potom sa na jeden impulz pripojite na internet a smsky odoslete. * Velmi spolahliva smsbrana
Podmienky: * normalny pocitac, * pripojenie na internet
Obmedzenia: * odosielanie iba na Slovenské ET a GT mobilne cisla, * odoslanie kazdej SMSky trva asi 5 sec.


www.mlaco.sk  ·  © Marek Laco 1998-2023  ·  mlaco@mlaco.sk