mlaco.sk
Naše cykloturistické výlety
- zážitky z ciest bicyklom doma i v zahraničí
Bicyklista na tento deň: Vlado
VladoNáhodný vtip:
Mladá mníška stopuje a zastaví jej celkom fešný muž. Zoberie ju do auta a pozerá, že cez hábit sa črtajú celkom pekné nohy. Položí jej ruku na koleno.
- Evanjelium Matúša, hlava 23! - skríkne mníška
Šofér ako popálený stiahne ruku a šoféruje ďalej. Po chvíli opäť neodolá a dá jej ruku na stehno.
- Evanjelium Matúša, hlava 23! - skríkne mníška
Šofér sa pre istotu prekrižuje, čo ak zhrešil, a potom doma rýchlo vytiahne bibliu, listuje v nej až nájde Matúša, hlava 23 a číta:
"Synku, si na správnej ceste!"

ďalší vtip

Vyber si kategóriu:
vseobecné, blondínky, počítače, sexuálne, ženy, škola, alkohol, hlody, múdrosti, zaujímavosti, všetky
Fly!

Dnes je nedeľa, 14. júla 2024.  Meniny má Kamil

www.mlaco.sk/bicykel
Naše cykloturistické výlety - Zážitky z ciest bicyklom doma i v zahraničí. Cez leto chodíme na viacdňové bicyklové výlety. Navštevujeme krásne miesta a zažívame kopec zábavy. Na týchto stránkach sú fotky a opisy z našich výletov.

Nové výlety roku: Oravské Vychádzky 2002


www.mlaco.sk/usa2002
Work&Travel USA2002 - Tri mesiace práce a dobrodružné cestovanie po americkom juhozápade. Yosemity, Death Valley, Las Vegas, Grand Canyon, Moument Valley... a omnoho viac. Pútavé čítanie spestrí vyše dve tisícky komentovaných fotografií, videosekvencie aj panoramatické obrázky.www.mlaco.sk/usa98/
Prázdniny v USA - Na týchto cestopisných stránkach sa dozviete o Marekových a Matúšových nezvyčajných letných prázdninách strávených v Spojených štátoch amerických v roku 1998. Spoznali sme značnú časť východného pobrežia a zažili veľa zaujímavého.www.mlaco.sk/gih98
Tý, ktorý taký boli... - Toto je stránka bývalých spolužiakov, ktorí v rokoch 1994 až 1998 drali školské lavice A triedy na Gymnáziu Ivana Horvátha - GIH. Nachádzajú sa tu aktuálne informácie o každom z nás, fotografie, informácie z histórie triedy a kniha návštev. 
Aktuálne
Ďalšie foto
Ďalšie foto
Prešiel rok a znova sme zavítali do Trnavy na Maratón. Išlo o siedmy ročník Pivného pochodu Trnavská trinástka, organizovanom občianskym združením    (pokračovanie...)
20.8.2004 Zmenil som webhosing. Som rád, že som sa zbavil Webpriestoru, ala PESCZ, ala PSISCO. Keby ste na hociktorej z podstránok na www.mlaco.sk našli nejaké problémy, dajte mi vedieť prosím (gramatické chyby sa nepočítajú :)

23.12.2003 Tohtoročný letný bicyklový výlet Bystré Vrátka 2003 bol pridaný na cyklostránku. Každý deň výletu opísal jeden z účastníkov, čo mohutne prispieva k pútavému zážitku čitateľa. 50 fotografií autenticky dotvára naše rozprávanie. Želám príjemné oddychové čítanie počas Vianočných sviatkov!

22.3.2003 Amerika z pohľadu študentov na Work&Travel programe. Tri mesiace sme pracovali a potom precestovali americký juhozápad: San Diego, San Francisco, Yosemity, Kings Canyon, Sequoia, Death Valley, Las Vegas, Hoover Dam, Zion Bryce Canyon, Grand Canyon, Great Sand Dunes, Mesa Verde, Natural Bridges, Monument Valley, kalifornské pobrežie... to sú niektoré z prírodných krás, ktoré vám dobrodružným spôsobom priblíži cestopisná webstránka USA2002.mlaco.sk Ak vás naše rozprávanie zaujme, a ste klientom Tatrabanky, alebo Eliotu, môžete si CD s cestopisom a vyše dvomi tisíckami kvalitných obrázkov priamo zakúpiť v našom elektronickom obchode.

14.9.2002 Pocas tohtorocnej bicyklovej sezony sa urodil jeden bicyklovy vylet. Oravske Vychadzky 2002 najdete na bicyklovej stranke. Ucastnici: Mato, Zolo, Vladoz.

11.9.2002 Posielanie SMSiek na môj mobil je dočasne nedostupné. Momentálne "vďaka" väčšej kontrole na bráne Sity.sk. Slovenskí mobilní operátoi sú totiž takí sprostí, že bránia svojim zákazníkom prijímať internetové SMSky.


 
Aktuálne
Ďalšie foto
Ďalšie foto
Prešiel rok a znova sme zavítali do Trnavy na Maratón. Išlo o siedmy ročník Pivného pochodu Trnavská trinástka, organizovanom občianskym združením Trnavská 13. S organizátorom Meďom sme problematiku prebrali pred týždňom vo vip lóži na Junifeste.
Tohto roku sa naša pivná skupinka zdvojnásobila, pričom všetci členovia spred roku sa zúčastnili aj teraz, čo je chválihodné. Verme že tento zdravý trend bude pokračovať aj v nasledujúcich rokoch. K Majovi, Lukášovi, Evke a Marekovi sa teraz pridali Elenka, Ondro, Luboš a Mišow.

Štartujeme v sobotu ráno zo železničnej stanice v Podunajských Biskupiciach, kam s prehľadom dorážame krátko pred pol deviatou. Tu stretáme Luboša, ktorý už zaobstaral lístky. Začína sa pekný slnečný deň. Ondro sa pripája na stanici v Novom Meste. Tu sa mal aj Mišow, lež zablúdil. Napriek triezvosti ešte blúdi niekde v okolí Ústrednej Nákladnej Stanici. Veríme, že počas pochodu sa bude orientovať lepšie.
V Trnave na štarte fasujeme pindexy (pivné indexy) a poďho na pochod. Začíname v centre, v bonusovom podniku Art klub a pokračujeme v ďalšom bonusovom - Tenedor Bare. Zástavok nás čaká neúrekom, preto dávame len po malom pivku. Platíme pivnou peňaženkou. V Saigone nás pohostili obloženými chlebmi, no pivo nič moc. Pokračujeme do Bistra Brooklyn pod slnečník. Tu sa Evka s Mišom podujmú, že v každej zástavke dajú pivo. Cestou do hotela Koliba nám „nedalo, aby sme sa nezastavili“ v rodinnom pohostinstve Bieros. Po ceste zeleným hájikom parkujeme v Hoteli Koliba, kde kapustičku s klobáskou zapíjame Plzňou. Nasleduje dlhší pochod cez pole popri trati. Padlo na nás zo 10 kvapiek, stretáme opičky pýtajúce 6 korún a zastavujeme sa v príjemnom podniku Takáč a syn, kde nepohrdneme pečenou klobáskou. Nasleduje niekoľko ďalších zástavok, z ktorých najlepším je bonus podnik Trnavský dvor, pekne zariadený, aj s peknou obsluhou. Prechádzame do západnej časti Trnavy a jej zafúľaných krčmičiek. Tu polovičku skupinky zlákali bonusy, kým druhá si v Krušoviciach pochutila na hranolkách a dobrých palacinkách. Medzitých skrachovala pivná peňaženka. To už je sedem hodín večer. Nasledujúce 3 podniky už vidíme len z rýchlika, len Mišow a Luboš sa v každom poctivo zastavujú na pivo. Mišow ich nazbieral spolu 18!
V cieli u Mohykána je už riadna riava. Evka zažíva prekvapenie. Dostávame diplomy, dávame posledné pivko, hodíme reč s predstaviteľmi Sacieho komanda a o pol desiatej sa zberáme na vlak. Ten síce 15 minút mešká, ale na nálade to neuberá. Dnes sme prežili plný deň, tento aktívny oddych nám prišiel vhod. Tešíme sa na maratón o rok!   (so. 12.6.2004)


Najnovší príspevok z knihy návštev
Martin> Ahojte chlapci, mali ste nádherný zážitok v USA. Dobre sa mi čítalo o vašom zážitku. Super, ja som bol v USA tiež, ale v Dallase, na týždeň. Dosť málo. Ale vy ste sa mali super ! Super ! Super ! A ako ste na tom teraz, keďže je už rok 2012? A čo strýko Randy ? Má sa stále ok ? Aspoň stručne ako žijete. Vlastne sme susedia, som tiež z P. Biskupíc. =o))) Pozdravujem a všetko dobré =o))   (14.3.2012)


Obsah servera mlaco.sk
Vitaj na stránkach www.mlaco.sk. Na toto miesto sa na jar 2001 presťahovalo niekoľko mojich stránok, ktoré boli dovtedy roztrúsené po rôznych adresách, väčšinou na free serveri miesto.sk.
Nachádzajú sa tu rôzne veci z oblasti môjho záujmu. K väčším a relatívne samostatným www stránkam patria bicyklové stránky o našich cykloturistických výletoch, cestopis z mojich a bratových prázdnin v USA roku 1998 a stránka bývalých spolužiakov z gymnázia Ivana Horvátha v Bratislave.
Ostatné stránky majú rovnaký design ako táto úvodná a nachádzajú sa na nich rôzne veci. Napríklad zóna pre širší okruh kamarátov, rôzne projekty a seminárne práce zo súčasnej školy, aj zo stredoškolského obdobia, je tu aj prehľad web stránok z mojej produkcie a iné veci.
Ak ťa niečo z tohto zaujme, alebo máš pripomienky, či návrhy, môžeš mi napísať mail, alebo prispieť do knihy návštev.

Info o mne


 
Volám sa Marek, Marek Laco. Bývam v Bratislave, v mestskej časti Podunajské Biskupice. Rád sa bicyklujem. Mám rád tvorivú prácu (nie len) na počítači.
Kontakt: mlaco zavinac mlaco bodka sk

Svojho času známy na IRCčku pod nickom nevedkoBA. Páči sa mi kreslený serial The Simpsons, som priateľ dobrého jedla a piva. Môj prvý počítač bol PMD85/3, prvé PCčko originál IBM PC/XT. V detstve som rád staval všelijaké plastikové a papierové modely. Chodieval som na výtvarnú výchovu a nehrám na žiadnom hudobnom nástroji.

Hovorím dosť dobre po nemecky a po anglicky. Obľubujem programovanie v PHP. Okrem toho ovládam sql, html, js, c, photoshop, ms access a mám istú skúsenosť v java programovaní pre web (servlety a jsp).

Pozdravujem kamarátov
Tradičných pivárov: Lukáš Kicko, Peter Majo Majoroš. Mimoriadnych cyklistov: Braňo Molčan, Vlado Snežko Snížek. Ďalších bicyklistov: Tibor Duda, Adrián Sivák, Patrik Pajan, Mišo Krmenčík, Helena Gáliková, Vlado Zuberec. A ostatných kamarátov a kamarátky nevynímajúc.


www.mlaco.sk  ·  © Marek Laco 1998-2024  ·  mlaco@mlaco.sk